Dlaczego my

HTS tentiQ to globalnie rozpoznawana marka, której mogą Państwo zaufać. Nasza firma zapewnia duży wybór produktów, jakość, globalny zasięg i innowacje dla klientów z całego świata. W unikalny sposób łączymy skupienie się na kliencie z pionierskimi innowacjami w zakresie projektowania i zaawansowanymi procesami produkcyjnymi.Wybór

Ogromna i zróżnicowana gama systemów konstrukcji tymczasowych produkowana jest w naszym najnowocześniejszym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Niemczech. Zakład ma moc produkcyjną do 60,000m² nowych konstrukcji tygodniowo, co zapewnia krótki czas realizacji, niezależnie od wielkości zamówienia.Globalny zasięg

Zespół techniczny ds. sprzedaży w strategicznych lokalizacjach na całym świecie zapewnia wiedzę na temat lokalnego rynku oraz lokalne wsparcie, szybką realizację, dostawę i montaż w praktycznie dowolnym miejscu na świecie.Innowacyjność

Stałe wprowadzanie innowacji w zakresie nowych technologii, procesów i materiałów zapewnia optymalne projekty i wybór. Oferujemy rozmaite projekty, począwszy od małych, podstawowych namiotów typu pagoda po najbardziej zachwycające, niepowtarzalne i zrealizowane w pełni na zamówienie konstrukcje półstałe. W przypadku projektów realizowanych na indywidualne zamówienie dostępny jest dla Państwa zespół techniczny projektantów obsługujących narzędzia CAD/CAM i inżynierów konstrukcyjnych.Niemiecka jakość

Wszystkie produkty są projektowane i wykonywane przez firmę HTS tentiQ w Niemczech. Komponenty są produkowane z zastosowaniem obróbki CNC i wykańczane ręcznie. Wszystkie konstrukcje są produkowane w pełnej zgodności z normami europejskimi i międzynarodowymi, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty.

Obejrzyj film


O Firmie HTS tentiQ


HTS tentiQ została założona w 2001 roku przez Heinza Rödera, innowatora w branży, który zainwestował ponad pół wieku swojego doświadczenia i wiedzy w założenie i rozwój firmy.

Dzisiaj HTS tentiQ jest uznawana za wiodącą firmę w branży, udostępniając jedną z największych i najbardziej zróżnicowanych na rynku ofert tymczasowych i półstałych namiotów eventowych i konstrukcji tymczasowych swoim klientom na całym świecie.

Firma zatrudnia obecnie ponad 170 wysoko wykwalifikowanych i przeszkolonych pracowników na stronie Kefenrod, z których większość pracuje w firmie od początku jej istnienia. Wśród nich jest zespół ponad 50 globalnych ekspertów ds. sprzedaży znajdujących się w strategicznych lokalizacjach, którzy obsługują wszystkie regiony rynku globalnego i zapewniają lokalne wsparcie, dostawę, dystrybucję oraz montaż, w zależności od potrzeb klienta.


Indywidualne rozwiązania

opracowane przez inżynierów zgodnie z Państwa wymaganiami

Zobacz


Historia firmy

Założyciel i Dyrektor Generalny – Heinz Röder Nazwisko Röder ściśle związane jest z ponad 50 letnią tradycją działalności w branży namiotowej. Począwszy od pionierskich czasów Heinricha Rödera w 1959 roku, który utrzymywał się z wynajmu namiotów o drewnianych ramach, aż po dzień dzisiejszy, kiedy to osiągnięto wysoką zdolność produkcyjną i globalną dystrybucję nowoczesnych modułowych, tymczasowych systemów konstrukcyjnych.


1959

Początki działalności rodziny Röder w namiotowym biznesie związane były z wynajmem namiotów z drewnianymi ramami, pokrytymi brezentowymi płachtami.

1961

Działalność rodziny Röder rozrasta się na rynek dostaw ich namiotów, które oferowane były do sprzedaży innym wynajmującym podmiotom.

1965

Wczesny asortyment firmy rozwija się wraz z wprowadzeniem stali, która używana jest jako podstawowy materiał dla głównych elementów ramy, zamiast dotychczas stosowanego drewna.

Łączenie szkieletu konstrukcji namiotowej

1975

Rozwój i dostępność tłoczonego aluminium w połączeniu ze znaczną redukcją jego masy, sprawiło że stał się on bardziej przyjaznym dla użytkownika materiałem stosowanym w konstrukcji namiotu modułowego. Projektowanie ułatwiło wykorzystaniekanałowego systemu mocującego "keder" do zabezpieczania pokryw dachu i ścian, tworząc nowe prawdziwie modułowe systemy.

Szkielet konstrukcji namiotowej

1978

Nowa aluminiowa rama z kanałowym systemem Keder wraz ze stale rosnącą gamą wzorów namiotów, zapewniła sukces firmie rodzinnej Röder. Aby wykorzystać ciągle rosnący popyt na produkty, rodzina Röder otworzyła nową fabrykę, dedykowaną masowej produkcji różnych systemów namiotowych. Fabryka znajdowała się w rodzinnym mieście rodziny Röder: Wolferborn, Büdingen w Niemczech.

1984

Ciągły rozwój produktów umożliwił rodzinie Röder zaprojektowanie i stworzenie pierwszego na świecie 2-piętrowego, wielopoziomowego modułowego namiotu, wraz z w pełni demontowaną konstrukcją – rozwiązanie to można dziś spotkać na całym świecie.

Wielopoziomowa konstrukcja tymczasowa z balkonem

1992

Heinz i Edwin Röder wprowadzają rodzinną firmę, RÖDER AG, na niemiecką giełdę.

1993

Większościowy pakiet akcji spółki RÖDER AG zostaje przejęty przez Klöckner & Co AG. W tym czasie rodzina Röder pozbywa się swoich udziałów w spółce.

1994

Heinz Röder finalizuje przekazanie przedsiębiorstwa Klöckner& Co AG i opuszcza RÖDER AG.

2001

Po siedmiu latach realizacji innych interesów biznesowych Heinz Röder uruchamia swoją nową specjalistyczną firmę produkującą tymczasowe konstrukcje RÖDER HTS High Tech Structures KG na obszarze Wolferborn, Budingen w Niemczech.

Logo HTS tentiQ High Tech Structures

2002

RÖDER HTS KG otwiera swoje pierwsze biura sprzedaży w Wielkiej Brytanii i we Francji.

2003

RÖDER HTS KG otwiera biuro sprzedaży obsługujące klientów z obszaru Bliskiego Wschodu.

2004

RÖDER HTS KG przejmuje konkurenta: HÖCKER STRUCTURES z siedzibą w Bad Salzuflen. Strategiczne przejęcie HÖCKER STRUCTURES otworzyło nowe rynki i dodało nowe linie produktów oferowanych w tym czasie przez RÖDER HTS KG.

Logo HTS tentiQ Structures

2005

RÖDER HTS KG i HÖCKER GmbH oficjalnie połączyły się w jeden podmiot: RÖDER HTS HÖCKER GmbH. W tym samym roku zakłady produkcyjne RÖDER HTS i HÖCKER STRUCTURES zostały scalone i utworzono nową, nowoczesną 42,000m² siedzibę i zakład produkcyjny w Kefenrod w Niemczech.

Logo HTS tentiQ

2006

RÖDER HTS HÖCKER GmbH otwiera biuro sprzedaży zależnych w Singapurze.

2007

RÖDER HTS HÖCKER GmbH otwiera strategiczne biura sprzedaży w Rosji i Indiach.

2008

RÖDER HTS HÖCKER GmbH wprowadza nową gamę systemów namiotowych, zaprojektowanych tak, aby były w pełni kompatybilne rozwiązaniami innych producentów.

Duża ogrodowa hala namiotowa na przyjęcia lub bankiety

2009

Rodzina Röder świętuje jubileusz 50 lat działalności w branży podczas targów RÖDER HTS HÖCKER GmbH TENT-EXPO 2009. W tym samym roku wprowadzają opatentowaną ramę konstrukcyjną, zbudowaną w technologii karbonowo-hybrydowej.

Logo Industrial Building Specialists
Mała i duża hala przemysłowa z rolowaną bramą

2010

Oficjalny start opatentowanego karbonowo-hybrydowego systemu konstrukcji – lekkiego i pierwszego na świecie, stworzonego w technologii modułowej.

Duży namiot wojskowy otwarty z dwóch stron

2011

Rodzinna firma RÖDER HTS HÖCKER GmbH ma swoje przedstawicielstwa już w 32 krajach na całym świecie. Firma ogłosza nabycie 22,000m² gruntu przylegającego do obecnego 42,000m² zakładu produkcyjnego - to dodatkowa przestrzeń dla przyszłej ekspansji. Zakończenie pierwszej fazy zaplanowane jest na październik 2011 roku, budową 2,600m² najnowocześniejszej pokrywy obiektu z PVC.

Produkcja HTS tentiQ- zdjęcie z lotu ptaka

2012

RÖDER HTS HÖCKER tworzy nowy dział oferując szeroki wybór lekkich, wszechstronnych i łatwych w rozmieszczeniu konstrukcji na potrzeby misji militarnych i humanitarnych, zaprojektowanych z uwzględnieniem wysokich wymagań tego specjalistycznego sektora.

Średnie namioty wojskowe

2015

Założona zostaje spółka stowarzyszona HTS Industriebau, specjalizująca się w projektowaniu i wytwarzaniu framug stalowych.

2017

RÖDER HTS HÖCKER GmbH przekształca dział zajmujący się konstrukcjami wojskowymi w HTS Rapid Deployment Shelters, z osobną marką oraz stroną internetową.

Logo firmy HTS Rapid Deployment Shelters


Projektowanie I Produkcja

Przeczytaj więcej na temat rozbudowanego procesu projektowania, zdolności produkcyjnych i samego zakładu.

Czytaj dalej