Produkty HTS tentiQ są projektowane, konstruowane i produkowane w naszym zakładzie produkcyjnym, znajdującym się w Kefenrod w Niemczech, certyfikowanym zgodnie z ISO 9001: 2015.

Innowacyjność i technologia są kluczowymi aspektami w filozofii firmy, wraz ze znacznymi inwestycjami w proces produkcyjny, będący kluczowym elementem zapewniającym nasz trwały sukces. Ta polityka ciągłego inwestowania zapewnia, że firma osiąga niezmiennie wysoki poziom w zakresie jakości produktów, wydajności i produktywności.

Główne atuty projektowania i produkcji

Nasze zaangażowanie w jakość odzwierciedlone jest w produktach, które projektujemy i wykonujemy. Wszystkie produkty HTS tentiQ przechodzą rygorystyczną analizę konstrukcyjną, co daje całkowitą pewność, że nasze produkty zapewniają wyjątkową wydajność przez cały cykl ich życia.

  • Spółka prowadzi działalniść na terenie 64.000 m² zakładu produkcyjnego, zaprojektowanego i wykonanego specjalnie dla utrzymania wysokiej wielkości produkcji naszych różnorodnych systemów konstrukcji tymczasowych i wyrobów uzupełniających.
  • Zakład ten ma możliwości i zdolności do pracy 24 godziny na dobę, umożliwiając zwiększenie mocy produkcyjnej do 30.000m² gotowego produktu tymczasowej konstrukcji tygodniowo, gwarantując tym samym stałe terminy dostawy w ciągu roku.
  • Obszerny dział projektowania technicznego i analizy strukturalnej jest w pełni wyposażony w najnowsze oprogramowanie, takie jak AutoCAD i StruCad. Silne zaangażowanie w inwestowanie w nowe technologie, umożliwia zarówno projektowanie nowych produktów oraz wykonywanie na zamówienie projektów posiadających najwyższą jakość i wartość, która odpowiada wymaganiom.
  • Usprawniony zakład posiada sześć, specjalnie zbudowanych hal produkcyjnych, każda w pełni wyposażona w systemy dźwigów napowietrznych, które umożliwiają sprawny przepływ produktu przez cały proces produkcji, od surowca aż do gotowego wyrobu.
  • Wszystkie podstawowe elementy ramy (wsporniki, belki, płatwie i ramy dwuspadowe) wytwarzane są na jednej z pięciu, szybkich 5-osiowych zrobotyzowanych obrabiarek CNC (urządzenie sterowane numerycznie). Te zaawansowane metody produkcyjne oferują równy stopień precyzji dokładności produkcyjnych, w wyniku czego otrzymujemy doskonale zaprojektowany wyrób końcowy.
  • Wszystkie elementy ramy podlegają rygorystycznym procedurom kontroli końcowej oraz kontroli jakości. Po kontroli końcowej, produkty są pakowane, wiązane i przygotowywane do wysyłki do klienta.
  • Cały proces, odbywający się w fabryce jest w pełni obsługiwany przez niezawodny system infrastruktury, który umożliwia nam produkowanie naszych systemów namiotowych i akcesoriów zarówno efektywnie, jak i wydajnie.

Skontaktuj się z nami

Filmy z produkcji